Jakub Purej - Fotografia Ślubna i portretowa Zgorzelec i Dolny Śląsk

Blog

Ślub w Sylwestra - 3 marca 2013

Ślub w Sylwestra

Sylwester kojarzy się przede wszystkim z szaloną zabawą, żegnaniem starego roku i witaniem nowego. Czy może być lepszy sposób na wejście w Nowy Rok niż złożenie przysięgi małżeńskiej ukochanej osobie? Huczne wesele w otoczce z muzyki i tańców to doskonały prezent dla gości i gwarancja szampańsko spędzonego czasu wśród najbliższych. W takiej atmosferze przyszło mi robić zdjęcia ślubne dla fantastycznej pary, która na tę ważną uroczystość wybrała ostatni dzień roku 2012.

czytaj więcej

Walentynkowe zimowe zdjęcia narzeczeńskie - 17.02.2012

Walentynkowe zimowe zdjęcia narzeczeńskie

Dzień dobry po raz kolejny. Dziś będzie zimowo i romantycznie. A to dlatego, że skończył się konkurs walentynkowy, który zorganizowałem wraz ze Zgorzeleckim portalem zinfo.pl

Trzy pary zakochanych wygrały walentynkową narzeczeńską sesję zdjęciową w tym konkursie.

Każda para wymarzyła sobie inną romantyczną sesję fotograficzną, każda sesja dbyła się w innym, ciekawym miejscu...

 


czytaj więcej

Zdjęcia ślubne Magdy i Andrzeja - 05.01.2012

Zdjęcia ślubne Magdy i Andrzeja

Czas na nowy wpis z kolejną porcją zdjęć - tym razem przenosimy się do Wambierzyc, gdzie ślub brali Magda i Andrzej. Pomyślałem, że tym razem zaprezentuję Wam pełny fotoreportaż ślubny z kościoła, ale w nieco innej formie. Dokładniej mówiąc to zaproszę Was do obejrzenia pokazu slajdów. Bardzo lubię, gdy fotografia ślubna łączy się z muzyką, a prezentacja świetnie nadaje się właśnie do takiego zastosowania. Gdy więc para młoda jest podobnego zdania co ja i również chce oglądać swoje zdjęcia przy ulubionym podkładzie muzycznym, proponuję im wtedy przygotowanie takiej właśnie prezentacji.

czytaj więcej

Marta - sesja portretowa - 12.12.2011

Marta - sesja portretowa

Witam Was ponownie. Jak wspomniałem w poprzednim wpisie, fotografia ślubna jest jednym z moich ulubionych tematów, ale z pewnością nie jedynym, jaki mnie interesuje. Dziś więc dla urozmaicenia pokazuję Wam sesję portretową, jaką zrobiłem rewelacyjnej i megafotogenicznej modelce. Marta ma bardzo unikatową i internacjonalną urodę, a prosta stylizacja doskonale to podkreśla. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć, które wydały mi się najciekawsze.

czytaj więcej

Fotografia Ślubna - wpis powitalny - 21.11.2011

Fotografia Ślubna - wpis powitalny

Witam, nazywam się Jakub Purej i jestem fotografem z miejscowości Zgorzelec (dolnośląskie). Bardzo miło jest mi powitać Was na moim blogu. Będę w tym miejscu prezentował te zdjęcia, których nie umieściłem w portfolio (galerii), a uważam, że także powinny się znaleźć na mojej stronie. Fotografie, które będę pokazywał na blogu to przede wszystkim: fotoreportaż ślubny, plener ślubny, portrety, ale nie tylko. Jednego możecie być pewni - nie będzie monotematycznie. Postaram się, aby nowy wpis pojawiał się tutaj co najmniej raz w miesiącu. Na dobry początek zapraszam Was do obejrzenia kilku wybranych zdjęć z przygotowań do ślubu Malwiny i Michała.

czytaj więcej